Teraz to my piszemy bloga !
Blogarytm.pl
Zmiany

Dzisiaj odsłoniliśmy to nad czym pracowaliśmy przez ostatnie dwa miesiące. Zobaczcie co wyjątkowego dla Was przygotowaliśmy! Znikające elementy nawigacyjne, ucięte tytuły, rozstrzelony tekst we wstępie do artykułu - nic z tych rzeczy. Tego na Blogarytmie już nie doświadczycie! Dzięki poprawkom w tytule, zwiększeniu przezroczystości kafelka i wyłączeniu justowania tekstu w lidzie, informacje będą bardziej skondensowane i uporządkowane (1).

lid

Poza tym powiększyliśmy grono podkategorii o Historię, Naukę i Satyrę w kategorii Publicystyka; Rozwój osobisty, Psychologię i Zdrowie w Stylu życia oraz Serial, Komiks w Kulturze i sztuce. Od dzisiaj będziecie mogli przejść do wpisów z preferowanej przez Was tematyki od razu, bez konieczności wchodzenia w kategorie główne (2). Za pomocą ikonek (aparatu, symbolu play i kropki) będziecie znali formę wpisu (artykuł zawierający zdjęcia, filmy lub wyłącznie tekst) jeszcze przed kliknięciem (3).

kataparat

Obecną przy każdym tekście opcję „zobacz także” poszerzyliśmy o miniatury zdjęć i zwiększyliśmy liczbę artykułów (4). Pamiętacie szarą tabelkę pod wpisami w każdej kategorii? Zamieniliśmy ją miłymi dla oka ikonami (5). Zajęliśmy się także strefą portali społecznościowych, dzięki temu znajdziecie nas łatwiej i szybciej, korzystając z bloku w lewym dolnym rogu (6). Zadbaliśmy także o „kontakt”- będziecie mogli skorzystać z adresu mailowego lub formularza kontaktowego, do wyboru. Zatem pozostańmy w kontakcie.

zobacz

inne

blokspol

Już w przyszłym tygodniu pojawią się kolejne zmiany! Bądźcie czujni!

Tagi: , , ,

Blogarytm, 31 grudnia 2013