Teraz to my piszemy bloga !
Bloga.rytm
Zmiany

Tak jak obiecaliśmy, przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję świeżutkich aktualizacji. Tym razem skupiliśmy się na nowych elementach. Zresztą, zobaczcie sami!

Koniec ze żmudnym przeszukiwaniem Blogarytmu. Od dzisiaj z łatwością odnajdziecie wpisy ulubionych Blogerów czy posty o interesującej Was tematyce. Wszystko dzięki naszej sprytnej Wyszukiwarce, w którą wystarczy tylko wpisać odpowiednią frazę (1) i ukaże się lista artykułów korespondujących z wpisanym wyrazem.

szuk

To jednak dopiero początek. Tuż nad Wyszukiwarką pojawił się Katalog, a w nim alfabetyczne zestawienie współpracujących z nami Blogerów, których teksty możecie na bieżąco śledzić na Blogarytmie. Katalog umożliwi Wam nie tylko bliższe poznanie wszystkich autorów tekstów, ale także szybsze odnalezienie Waszego ulubionego Blogera i całej gamy jego wpisów. W tym celu korzystajcie z liter widocznych na górze i dołu ekranu (2).

katalog

Buszowanie po tekstach interesującego Was autora zapewni także dodatek w postaci opcji "Inne wpisy z bloga" (3), którą umieściliśmy nad funkcją "Zobacz także" (4).

innezobacz

Co więcej? Udoskonaliliśmy ramkę "Ostatnio dodane". Teraz znajdziecie tam nie tylko tytuły ostatnich blogarytmowych wpisów, ale także szczegółowe o nich informacje: nazwę bloga, przyporządkowaną im kategorię oraz fragment tekstu opatrzony atrakcyjnym zdjęciem (5). Sprawdź - najedź kursorem na tytuł wpisu, odczekaj chwilkę i wybierz najciekawszy skrót! Podobny mechanizm wykorzystaliśmy w "chmurkach" pojawiających się (po najechaniu na strzałkę) obok każdego tekstu.

chmurka1

chmurka2

A na deser mamy też coś dla tych z Was, którzy preferują czytanie Blogarytmu przy użyciu kanałów RSS. Możecie nas śledzić poprzez główny kanał RSS, zbierający wszystkie publikowane dotąd informacje albo korzystać z profilowanych kanałów RSS powiązanych bezpośrednio z kategoriami głównymi tj. Publicystyką, Stylem życia, Kulturą i sztuką, Fotoblogami, a także wszystkimi podkategoriami (7). Wyszukajcie odpowiednią opcję na stronie i bądźcie z nami na bieżąco!

kanalrss

Tagi: , ,

Blogarytm, 8 stycznia 2014